Trénink založený na principech a přírodních zákonech.... a opravdu to funguje na všechny živé tvory stejně. Takže je úplně jedno o jaké plemeno se jedná....  stačí jen změnit přístup, vědět, proč pes něco dělá nebo nedělá.... a tyto poznatky aplikovat do praxe... a výsledkem je šťastný pes s věčně vrtícím ocasem a rozzářenýma očima... a o to přece jde nejvíc..... 

Pokud řešíte jakékoliv neshody v komunikaci se svým psem, jeho problémové chování, máte štěňátko a chcete vědět jak na to z něj udělat prima parťáka pro život, nebo svému psovi prostě jen udělat život lepší bez násilí, křiku a nedorozumění s úctou a respektem ke zvířeti, můžete využít jednu z možností :

  • Individuální tréninkové lekce - každý pes je originál a potřebuje individuální přístup, najít, co právě jemu vyhovuje.   Po domluvě v Komorní Lhotce.


  • Výcvikové akce - spoustu informací, intenzivního výcviku, zábavy a nových přátel na jednom místě, průběžně na různých místech republiky.


  • Internátní výcvik - když nemáte dostatek času nebo si nevíte rady, zůstane pes po dobu tréninku u nás. Ale aby to potom fungovalo i doma, je nezbytné naučit majitele srozumitelnou komunikaci se svým psem. 


  • Online lekce - jen pro účastníky individuálních lekcí nebo výcvikových akcí. Prostě není nad osobní kontakt.…


  • Psí hotel - krátkodobé i dlouhodobé hlídání i problémových psů, doma i v kotci dle přání majitele. Tato služba je momentálně pouze pro klienty využívající výcviku...


  • Trenérem zvířat - pokud si chcete na den či dva vyzkoušet, jaké to je to být trenérem zvířat, nabízím Vám tuhle jedinečnou příležitost. Můžete si vyzkoušet trénovat psy, slepičky, kočky, koně, papoušky, aniž by jste byli majitelem jakéhokoliv zvířete... Po domluvě v Komorní Lhotce.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte.