DOČASNÁ PÉČE

Průběžně bereme psy do bezplatné dočasné péče, věnujeme se jejich výcviku  a následně jim hledáme novou rodinu, ideálně takovou, která bude v moderním tréninku s adoptovaným pejskem pokračovat...K ADOPCI : 

DINA - dvouletá fenka křížence pravděpodobně loveckých psů hledá domov. U nás momentálně v dočasné péči 


ADOPTOVANÍ                    Tihle pejsci už našli nový domov...


BAK - pes cane corso, kterého jeho bývalá rodina už nechtěla. Byl u nás v dočasné péči rok a půl a za tu dobu se z něj stal opravdu aktivní pes. Jezdil se mnou na výcvikové víkendy a cvičit s ním mohl opravdu kdokoliv. Novou rodinu našel na začátku roku 2022 v Ostravě a nemohla jsem si přát lepší. Pokračuje ve výcviku a již byl se svou novou paničkou i na výcvikovém víkendu a šlo jim to opravdu skvěle. Děkuji Míše Kociánové za adopci Baka.

ELI - mladičká fenka křížence k nám přijela ze slovenského útulku ve spolupráci s PSÍ KLIKAŘI. Tato úžasná sympaťačka na svůj nový domov nemusela dlouho čekat a odstěhovala se do Chotěbuze a s paničkou dále pokračují v moderním tréninku, takže se často vidíme. Děkuji Veronika Gogolová za adopci Elinky.

BESSY - fena cane corso, která se k nám dostala poté, co majitel skončil v LDN a neměl se o ní kdo postarat. Přišla jako roční, nesocializovaná, neznala vodítko a ze všeho měla panickou hrůzu. Po více než roce našla novou rodinu, která byla ochotná pokračovat se začleňováním Bessy do normálního života. Bydlí v Ostravě a děkuji Zuzana Kašperlíková za adopci Bessy.

HOPE - přišla jako štěňátko ze slovenského útulku ve spolupráci s PSÍ KLIKAŘI. A byla tak moc sympatická, že už zůstala u nás v rodině. Bydlí s mojí sestrou a švagrem ve Znojmě a užívá si společnosti MONTYHO, kterého mají taky od nás. Díky Iveta Kulhánková za adopci Hopinky.